שאלות ותשובות בנושאי סיעוד

אמי השתחררה מבית חולים ואינה יכולה להיות לבד בבית. היא גרה במרכז הארץ ואילו אחי ואני גרים בחיפה; אנחנו חנוקים, ממוטטים פיזית ונפשית ולא יודעים מה לעשות.
הפיתרון אינו חד משמעי – קיימים מספר פתרונות אפשריים. בפגישת היכרות ראשונית (ללא תשלום) ניתן יהיה להבין טוב יותר את מצבה של אמך ושלכם, ולהתאים את הפיתרון הטוב והמתאים ביותר עבורה ועבורכם תוך הדרכה וליווי לכל אורך הדרך.

אבי זקוק לבית אבות כיוון שהמטפל שלו כבר אינו יכול להתמודד עם בעיותיו. אינני יודעת איזה בית אבות מתאים ומהו התהליך הדרוש.
בחירת בית האבות המתאים תלויה במצבו התפקודי של אביך, באזור הרצוי וביכולותיה הכלכליות של המשפחה. אם תפנה אלינו נוכל לסייע לך לממש את זכויותיך מול הרשויות וכן נתאם עבורך ביקור בבתי האבות המתאימים ונלווה אותך בביקוריך. יש לנו הסכמים עם כל בתי האבות בארץ, כך שהשיקול שלנו מקצועי בלבד.

ביומיים האחרונים אבי הפסיק לתפקד ואני צריך להיות איתו 24 שעות ביממה. אינני יודע מה לעשות.
רצוי שתפנה מייד לקבלת סיוע מקצועי!
מצבו של אביך עלול להחמיר אם הוא לא יקבל את הסיוע המתאים, ובזמן. באגמים יגיעו מיידית לביקור בית בו יוחלט על המשך טיפול, תוך התייעצות רפואית עם מומחה.

שתי חולה במחלת הסרטן והעזרה שאנו מקבלים היום אינה מספיקה – אין מי שיחזיק את הבית ואני צריך הן לעבוד והן ללוותה לטיפולים. אינני יכול לתת לאשתי את הסיוע שהיא כל כך זקוקה לו ולהמשיך לתפקד בשעות קשות אלו – כיצד תוכלו לעזור לי?

נגיע מיידית לביקור בית לבדיקת הצרכים של אשתך ושלך, נעזור לך לממש את זכויותיך בביטוח הלאומי ונתאים לך את העזרה הטובה ביותר – עובדת זרה או מטפלת ישראלית, תוך עזרה בהסדרת ההליך הבירוקרטי החל בהסברים לגבי התהליך וכלה במסירה אישית של הטפסים במקומך. בנוסף, נוכל להציע לך ולאשתך תמיכה והקשבה בשעותיכם הקשות, 24 שעות ביממה.


מדוע כדאי לי לפנות אליכם במקום לפנות ישירות לבית אבות או לחברת סיעוד?
אצלנו תקבל פיתרון מהיר ומיידי המתחשב ישירות בבעיה שלך, תוך ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך. אצלנו תקבל תמיכה של שתי עובדות סוציאליות בעלות רקע מקצועי מבית חולים גריאטרי, בעלות היכרות מעמיקה של מערכות הבריאות והסיעוד. הפגישה הראשונית בביתך, תתקיים בנוכחות אחת מאיתנו וסיעור מוחין בינינו יעלה לבטח את מגוון הפתרונות הטובים ביותר עבורכם. נוכל להקל עליך בתהליכים השונים ולסייע לך להתאים את הפיתרון הטוב ביותר עבורך ועבור יקיריך.